Všechny zprávy ohledně InVision za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k InVision

Dejte ostatním vědět o svých problémech s InVision: Napsat komentář

Nebyly nalezeny žádné komentáře, buďte první.

NAPSAT KOMENTÁŘ

O InVision

InVision je přední poskytovatel digitálních designových platforem, který umožňuje týmům a organizacím vytvářet interaktivní a atraktivní prototypy pro testování a prezentaci návrhů. Nabízí širokou škálu nástrojů a funkcí pro zlepšení produktivity a spolupráce v týmu. Nicméně, jako jakýkoliv jiný online služba, i InVision může někdy čelit technickým problémům nebo výpadkům. Zde jsou některé tipy a triky, které vám mohou pomoci vyřešit nejčastější problémy.

1. Problémy s připojením

Pokud máte problémy s připojením k InVision, prvním krokem by mělo být ověření vašeho internetového připojení. Pokud je vaše připojení stabilní, zkuste vymazat cache a cookies ve vašem prohlížeči nebo vyzkoušejte jiný prohlížeč. Pokud problém přetrvává, může jít o problém na straně InVision. V takovém případě doporučujeme kontaktovat podporu InVision.

2. Problémy s nahráváním souborů

Pokud máte problémy s nahráváním souborů na InVision, ujistěte se, že soubory nepřekračují maximální povolenou velikost. Pokud problém přetrvává, zkuste soubory nahrát znovu nebo je nahrát v jiném formátu.

3. Problémy se synchronizací

Pokud se vaše práce nesynchronizuje s InVision, může to být způsobeno špatným internetovým připojením nebo problémem se softwarem. Zkuste restartovat vaše zařízení nebo reinstalovat aplikaci InVision. Pokud to nepomůže, může to být způsobeno problémy na straně InVision.

4. Problémy s účtem

Pokud máte problémy s přihlášením do vašeho účtu InVision nebo s jeho správou, doporučujeme resetovat heslo nebo kontaktovat podporu InVision. Ujistěte se, že máte přístup k e-mailové adrese, kterou jste použili při registraci, protože tam budou zasílány všechny instrukce pro obnovu účtu.

Je důležité si uvědomit, že většina problémů, které můžete s InVision zažít, jsou dočasné a mohou být vyřešeny s trochou trpělivosti a pokusů o řešení problémů. Pokud však naleznete trvalý problém, neváhejte kontaktovat podporu InVision pro další pomoc.

Mapa výpadku

Dějiny

Oznámené výpadky dne 09.07.2024:
V InVision došlo celkem k 5 výpadkům. Nejčastěji postiženými městy byla:

Podobní dodavatelé