Všechny zprávy ohledně Twitch za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k Twitch

Dejte ostatním vědět o svých problémech s Twitch: Napsat komentář

Nebyly nalezeny žádné komentáře, buďte první.

NAPSAT KOMENTÁŘ

O Twitch

Jako člověk, který není hráč, možná o Twitch ani nevíte. Jedná se totiž o platformu, na které se živě vysílají především videohry. Toto vysílání se dá využít i pro jiné živé přenosy, ale jednoznačně se na něm prosadil hráčský trh. Službu Twitch můžete najít také pod názvem Twitch TV.

Abyste se mohli připojit, potřebujete účet a poté si musíte založit kanál. Jediné, co nyní chybí, je software pro streamování. Mimochodem, pokud máte konzoli, funguje to i bez dalšího softwaru.

Kde je poskytovatel silně zastoupen

?

Ve světě hráčů je Twitch nepostradatelný. Je to jako sledovat fotbal. Zobrazují se zde nejdůležitější hry jako Dota II, World of Warcraft, Minecraft, Counter Strike a další. Vysílají se zde turnaje v elektronických sportech. I když se Twitch řadí na trochu nižší příčky, v Evropě a Americe je rozhodně hodně využívaný.

Existují zde dokonce partnerské programy s YouTube a možnost vydělávat peníze prostřednictvím bitů. Výdělky lze samozřejmě převést i na skutečné peníze. Zabývat se zde dalšími podrobnostmi je nad rámec tohoto článku.

Informace o horké lince pro potíže

Neexistuje žádná poruchová horká linka, na kterou byste mohli zavolat, pokud Twitch nefunguje. Vzhledem k počtu uživatelů to dává smysl. Existuje však možnost kontaktovat podporu písemně. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je být aktivní v komunitě. Zde můžete rychle najít pomoc při řešení svých problémů.

Speciální stránka podpory je velmi přehledně strukturovaná. Uvidíte zde chronologicky uspořádané sekce. To dává smysl, protože většinou se stejné potíže objevují u uživatelů ve stejnou dobu. Ve vyhledávacím řádku můžete také vyhledat klíčové slovo. Obzvláště dobré: Pokud se vyskytne problém, můžete ho zadat přímo do hlášení o incidentu na Twitch.

Řešení problémů a jejich příčiny

Jak jsme právě zmínili, v komunitě najdete odpovědi na své otázky, které pak můžete postupovat krok za krokem. Jinak se také ujistěte, že všechny ostatní věci kolem Twitch fungují.

Zejména když jste na cestách, může být problém s internetem - je příjem v pořádku? Nepřepnuli jste se omylem do letového režimu? Všechny tyto drobnosti se nechtěně stávají i profesionálům. Platí to jako vždy. Vypněte zařízení, odpojte router od napájení, nastartujte jej a vše by mělo vypadat jinak. Pravidelné čištění mezipaměti je samozřejmě také jedním z klasických způsobů řešení problémů, kdy stream nefunguje.

Mapa výpadku

Dějiny

V současné době jsme pro Twitch neshromáždili žádnou historii

Podobní dodavatelé