Všechny zprávy ohledně Netflix za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k Netflix

Dejte ostatním vědět o svých problémech s Netflix: Napsat komentář

Kateřina před 3 měsíci
Zapla jsem Netflix a už min 3 minuty čekám až se načte a nic, zkusila jsem i přepnout na data a také nic... 181 00 Praha

NAPSAT KOMENTÁŘ

O Netflix

Proč nejsou závady Netflix důvodem k obavám?

Když se chcete podívat na film na Netflixu a připojení vypadne, může to být nepříjemné. Možná jste také obdrželi zprávu, že se na Netflixu vyskytla závada. I když je nepříjemné, když nemůžete sledovat svůj oblíbený pořad, neměli byste si dělat starosti. Závady Netflixu jsou normální a občas se stávají. Obvykle netrvají dlouho a po krátkém přerušení můžete ve sledování pořadu pokračovat.

Může se také stát, že jsou linky přetížené. Pokud se na Netflix snaží dívat mnoho lidí najednou, může docházet ke zpoždění nebo přerušení. V takovém případě stačí počkat, až budou linky méně přetížené a vy budete moci bez problémů pokračovat ve sledování pořadu.

Je také možné, že máte špatné internetové připojení. V takovém případě byste měli připojení zkontrolovat a pokusit se ho zlepšit. Pokud tak učiníte, budete si moci Netflix opět bez problémů užívat.

Pokud tedy dojde k výpadku služby Netflix, nemusíte se obávat. Ve většině případů můžete po krátkém přerušení pokračovat ve sledování a užívat si svůj oblíbený seriál.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Mapa výpadku

Dějiny

V současné době jsme pro Netflix neshromáždili žádnou historii

Podobní dodavatelé