Všechny zprávy ohledně League of Legends za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k League of Legends

Dejte ostatním vědět o svých problémech s League of Legends: Napsat komentář

Nebyly nalezeny žádné komentáře, buďte první.

NAPSAT KOMENTÁŘ

O League of Legends

League of Legends je jedním z nejpopulárnějších online počítačových her na světě, kterou vyvíjí a provozuje Riot Games. Tato strategická hra ve stylu MOBA přitahuje miliony hráčů z celého světa svým poutavým herním zážitkem a konkurenceschopným herním prostředím. Nicméně, jako každý jiný online služba, i League of Legends může čelit některým problémům a výpadkům.

Možné problémy a výpadky s League of Legends

Problémy s League of Legends se mohou vyskytnout v různých formách. Mezi nejběžnější patří problémy s připojením, problémy s výkonem hry, problémy s přihlašováním nebo dokonce celkové výpadky serverů. Někdy může dojít k problémům při stahování nebo instalaci hry.

Co dělat, když dojde k výpadku?

1. Restartujte router a počítač: Někdy může být problém s vaším internetovým připojením, ne s hrou samotnou. 2. Zkontrolujte stav serverů League of Legends: Riot Games obvykle informuje o jakýchkoli plánovaných nebo nečekaných výpadcích na svých sociálních mediálních kanálech. 3. Pokud máte problémy se spuštěním hry, zkuste ji přeinstalovat. 4. Zkuste vypnout požárnou zeď nebo antivirový program: Někdy mohou tyto programy blokovat připojení hry k internetu.

Stránka pro sledování stavu serverů League of Legends

Chcete-li zjistit, zda má League of Legends momentálně nějaké problémy nebo výpadky, můžete navštívit naši stránku pro sledování stavu serverů. Tato stránka neustále monitoruje různé servery hry po celém světě a poskytuje v reálném čase informace o jejich stavu. Takže pokud máte problémy s hrou, nezapomeňte tuto stránku navštívit.

Kontaktování podpory Riot Games

Pokud se setkáte s problémem, který nemůžete vyřešit sami, můžete se obrátit na podporu Riot Games. Tým podpory je k dispozici 24/7 a je připravený pomoci s jakýmkoli problémem, který by mohl vzniknout při hraní League of Legends.

Mapa výpadku

Dějiny

Oznámené výpadky dne 17.05.2024:
V League of Legends došlo celkem k 1 výpadkům. Nejčastěji postiženými městy byla: Prague

Podobní dodavatelé