Všechny zprávy ohledně TikTok za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k TikTok

Dejte ostatním vědět o svých problémech s TikTok: Napsat komentář

Skipper před 3 měsíci
Přes mobil se nemohu dostat na můj profil vždy mě aplikace vyhodí a to bych např chtěl jen upravit video ale prostě ne vždy mě to vyhodi z aplikace ale na pc to funguje jen škoda že nefunguje přes pc upravovaní videa prostě je to chyba na tiktok pomoci aplikace Prostějov

Skipper před 6 měsíci
Už druhý den mi muj tiktok nejde v tom smyslu když ho na webu zobrazím bud mě sám od sebe odhlásil nebo se zobrazí něco se nepovedlo zajimavý na mobilu mi to jde v pohodě ale na pc mi dělá chyby Prostějov 79604

Slávka před 6 měsíci
Nejde mi vůbec otevřít a vše mam aktualizováno

Lola před 7 měsíci
No někdo mi napíše komentář třeba před 30 minutama a mne se ukáže az za 10 minut taky mi některé videa nejdou přehrát a píše to nestabilní síť přitom je vsechno ok.43401

A před 8 měsíci
Uz pres tyden mi nejdou prehravat videa- hlasi nestabilni sit, ikdyz je vse v poradku.

NAPSAT KOMENTÁŘ

O TikTok

Co je TikTok?

TikTok je aplikace, která je v podstatě videoportálem. Myšlenkou TikTok je synchronizovat krátké klipy s hudebními skladbami. Mezitím se TikTok vyvinul v sociální síť a je jednou z nejpoužívanějších aplikací na světě.

Závady TikTok - v čem spočívá problém?

Svět je neuvěřitelně propojený a všichni jsme neustále na sociálních sítích a sdílíme své myšlenky a nápady. Mnozí z nás bez sociálních médií ani nemohou žít. Jednou z takových platforem je TikTok, kde se sdílejí hudební videa a komediální klipy, které každý den zaujmou miliony lidí.

Někdy však mohou nastat problémy, které způsobí narušení používání TikTok. Ačkoli je to vzácné, může být obtížné zjistit, v čem problém spočívá nebo co s ním dělat. Rádi bychom se proto podívali na některé z nejčastějších příčin závad TikTok a zjistili, jak je lze odstranit.

Jednou z nejčastějších příčin závad TikTok je špatné připojení k internetu. Pokud je rychlost vašeho připojení nízká nebo nespolehlivá, může to mít za následek, že se videa nepřehrávají nebo nestahují správně. Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že máte dobré internetové připojení a že jste zakázali všechna ostatní zařízení v síti, aby vaše zařízení získalo větší šířku pásma.

Dalším důvodem závad aplikace TikTok je používání starších verzí aplikace. Pokud jste nepoužívali nejnovější verzi, je možná načase stáhnout a nainstalovat aktualizaci. Získáte tak přístup k novým funkcím a také k opravám chyb a vylepšením výkonu. Opět se ujistěte, že vaše zařízení má dobré připojení k internetu, a v případě potřeby zkuste stáhnout aktualizaci znovu.

Pokud vše ostatní selže, servery TikTok mohou být přetížené nebo dočasně nedostupné. Obvykle to znamená pouze dočasné problémy - ale není to žádná záruka! Zkuste příspěvek odeslat znovu!

Mapa výpadku

Dějiny

Oznámené výpadky dne 17.04.2024:
V TikTok došlo celkem k 1 výpadkům. Nejčastěji postiženými městy byla: Prague

Podobní dodavatelé