Všechny zprávy ohledně Novinky.cz za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k Novinky.cz

Dejte ostatním vědět o svých problémech s Novinky.cz: Napsat komentář

Honza před 1 rokem
Tak jen seznam Brno60200

Honza před 1 rokem
Stránka od včerejška padá Brno 60200

Olda před 1 rokem
Reaguji na předchozí Honzovu zprávu. Pokud má někdo na novinky.cz nejnovější zprávy z 22.8.2022, tak nemá u sebe (zkontroloval bych soubor hosts) nebo u svého poskytovatele DNS aktuální záznamy. IP adresy Novinek se 22.8. změnily.

Honza před 1 rokem
V Praze již několikátý den nejdou novinky.cz. Poslední zpráva je z 22.8.. Poté již nic

Marek před 1 rokem
Nefunguje v Kambodži. Ani aplikace ani web.

Jarek před 1 rokem
Nefunguje z Nemecka.

Daniel před 1 rokem
Nemožnost otevřít stránku, když se otevře, dlouhé časy při přechodu na jinou. Japonsko, Kakamigahara, Gifu, 504-0932

Richard před 1 rokem
novinky.cz nejdou v Německu

Jan před 1 rokem
Ve Swansea - Wales se na novinky.cz už několik hodin nelze připojit.

Milan před 1 rokem
bydlim v Dominikanske republice a nejde se pripojit k novinky.cz uz asi 4 hodiny, ostatni servery mistni nebo ceske bezi normalne jen novinky.cz nebezi

NAPSAT KOMENTÁŘ

O Novinky.cz

Novinky.cz je popředním poskytovatelem zpráv a mediálních služeb v České republice. S širokým spektrem obsahu, který zahrnuje zprávy, sport, počasí, zábavu a mnoho dalších témat, je Novinky.cz spolehlivým zdrojem informací pro miliony uživatelů po celém světě.

Možné problémy a poruchy

Stejně jako u jakéhokoli online poskytovatele, mohou se i u Novinky.cz objevit problémy. Tyto mohou zahrnovat potíže s připojením, chyby na stránkách, problémy se zobrazováním obsahu nebo problémy s přihlašováním. Některé z těchto problémů mohou být způsobeny širokým spektrem faktorů, včetně problémů s vašim internetovým připojením, nastavením prohlížeče nebo problémů na straně poskytovatele.

Tipy a triky pro řešení problémů

Při řešení problémů s Novinky.cz může být užitečné vyzkoušet následující kroky:

  • Zkontrolujte své internetové připojení. Pokud máte problémy s připojením k internetu, mohou se objevit problémy při načítání stránek Novinky.cz.
  • Vyzkoušejte jiný prohlížeč. Někdy může být problém omezen na konkrétní prohlížeč.
  • Vymažte cache a cookies svého prohlížeče. To může pomoci odstranit problematické soubory, které mohou způsobovat problémy.
  • Kontaktujte zákaznickou podporu Novinky.cz. Pokud jste vyzkoušeli všechny výše uvedené kroky a stále máte problémy, může být užitečné obrátit se přímo na Novinky.cz.

Potenciální problémy, které mohou nastat

Je důležité poznamenat, že některé problémy s Novinky.cz mohou být způsobeny faktory mimo vaši kontrolu. Například, pokud Novinky.cz provádí údržbu svých serverů nebo pokud dojde k výpadku na straně poskytovatele, mohou nastat problémy s přístupem k webu. V takových případech je nejlepší být trpělivý a čekat, až poskytovatel vyřeší problém.

Závěrem

Problémy s Novinky.cz mohou být frustrující, ale většinu z nich lze vyřešit pomocí základních řešení problémů. Nezapomeňte, že pokud se potýkáte s problémy, které nemůžete vyřešit sami, je vždy dobré kontaktovat zákaznickou podporu Novinky.cz pro další pomoc.

Mapa výpadku

Dějiny

V současné době jsme pro Novinky.cz neshromáždili žádnou historii

Podobní dodavatelé