Všechny zprávy ohledně C2net za posledních 24 hodin

Nebyl nalezen žádný problém


Mezi nejčastější problémy patří:

Postihnutá města:


Komentáře k C2net

Dejte ostatním vědět o svých problémech s C2net: Napsat komentář

Jiří před 1 měsícem
Frýdek - Hasičská 73801, ve večerních hodinách strašná latence poslední dobou.

Horecka před 2 měsíci
Frýdek/Lískovecká Vybrat raději někoho jiného. Rozhodně nevěřit reklamě a všem ostatním jakoby kladným hodnocením všude od jejich známých. Nedodržují smluvně podepsané podmínky, a při výpadku Vás až 72 hodin (3 dny) nechají dle jejich VOP na holičkách. Filmy z nettu nepřehrajete bez přerušení opětovného nahrávání (rotující kolečko na obrazovce) a milých kostiček. Velká zábava draze placená k zajištění blahobytu pana Ing.Cvička a jeho C2NET týmu! No kdo je chce a z vlastní vůle sponzorovat a je vhodně Bohatým, tak mu nebude bráněno. Mystifikace i nepravdy mají zmáknuté dokonale. Zkušenost si můžete zaplatit také, rozhodnutí je jen na každém, já přešel, a opravdu rád, k vstřícnějšímu a jistě slušnějšímu poskytovateli.

Amplex před 2 měsíci
C2NET s.r.o.= ŠMEJDI. Ti, kdo se nechávají reklamou balamuntit a dají na přeslazená tady chvalozpěvná doporučení jejich známých, tak jsou už polapeni a dělají ze sebe slepé. V C2NET slušní určitě nejsou, parametry písemně jimi podepsané nedodržují a když jim nekvalitu dokážete jen nabubřele ohánějí VOP a s uraženou arogancí Vás odpálkuji, s tím, o co Vám jde a co by jste jako, jejich zákazník, ještě si dovolil chtít. Pro mne C2NET s.r.o. seriózní není, jen týmem dnešních hodně vychytralých podnikavců tahající falešnými sliby z lidí co největší peníze. Ale nikomu není bráněno je vyzkoušet si zaplatit a jen doufat. Já se slušnosti u C2NET týmu i majitele ing. Cvička nedočkal.

Naskok před 3 měsíci
Frýdek 73801 Lískovecká Jedním slovem C2NET s.r.o. s majitelem Ing. Cvičkem a jeho kumpány = nedůvěryhodný dnešní GIGANT ŠMEJD dělající si, díky nyní vytvořenému monopolu ve F-M, z klientů jen snadný příjem a kšeft dojením naivních Hejlů. Nevěřit z C2NETu ani na pozdrav "Dobrý den". Nedodržují slibovanou kvalitu, ani smluvní parametry a ještě při prokázané ČTÚ neshodě jsou drze arogantní a zákeřně nepoctiví v jednání. Řádně si prostudujte a nezbytné velmi důsledně podstrkovaná smlouvy a VOP! Jediné doporučení = vyhnout se těmto křivákům velikým obloukem. Ale je to jen na Vás, zda chcete mít svou zkušenost.

Kateřina před 3 měsíci
73801 Místek - internet i TV nefungují

Adámek martin před 5 měsíci
73801

Ondra před 6 měsíci
Nefunguje TV 73925 Sviadnov

Kristýna před 8 měsíci
Stále nejede internet . Frýdek 73801

Zdenek před 8 měsíci
73801 frýdek-místek 17:37 stále mejede

Michaela před 8 měsíci
Stále od ranních hodin nejde internet na Topolová Frýdek

Jakub před 8 měsíci
Nejde internet Javorová Frýdek 73801

Petr před 8 měsíci
Výpadek internetu,K Hájku 2964

Lubomír Plachký před 8 měsíci
Nejde internet ani televize Od 14.30 h.

Martin před 8 měsíci
73801 zase výpadky .

Klimek Tomáš před 10 měsíci
Zátiší FM nejde internet

Monika Čudová před 10 měsíci
Praha-Vinoř 190 17... výpadek internetu.

Honza před 10 měsíci
73801 Frýdek-Místek, Místek nejde internet

Martin před 1 rokem
Frydek Mistek nejde c2net tv

Jana před 1 rokem
Hodně výrazné zpomalení internetu s výpadky. Místek

Pavel před 1 rokem
Výpadek internet. 73801 Frýdek - Nové Dvory-Podhůří

NAPSAT KOMENTÁŘ

O C2net

C2net je přední poskytovatel internetových služeb, který nabízí širokou škálu služeb, včetně vysokorychlostního připojení k internetu, webových stránek a cloudových služeb. C2net je známý svou spolehlivostí a kvalitou služeb, ale jako každý technologický gigant, může i on někdy čelit technickým problémům a výpadkům.

Potíže s připojením k internetu

Může se stát, že budete mít potíže s připojením k internetu. Nejprve zkontrolujte, zda máte aktivní připojení k internetu. To můžete udělat, pokud se pokusíte otevřít jinou webovou stránku nebo aplikaci, která vyžaduje internet. Pokud máte stále potíže, zkuste restartovat modem nebo router. Pokud se problém nevyřeší, obraťte se na zákaznický servis C2net.

Problémy s webovými stránkami

Pokud máte potíže s načítáním webových stránek poskytovaných C2net, může to být způsobeno několika faktory. Zkuste nejprve vymazat cache a cookies ve vašem prohlížeči. Pokud to nepomůže, může být problém s DNS nastavením. V tomto případě se obraťte na technickou podporu C2net.

Problémy s cloudovými službami

Cloudové služby C2net jsou obecně velmi spolehlivé, ale mohou se vyskytnout problémy. Pokud máte potíže s přístupem k vašim souborům nebo datům, zkuste se odhlásit a znovu přihlásit do svého účtu. Pokud to nepomůže, může být potřeba resetovat vaše heslo nebo kontaktovat technickou podporu.

Zákaznický servis a podpora

Pokud se setkáte s jakýmkoli problémem, neváhejte se obrátit na zákaznický servis C2net. Jsou k dispozici 24/7 a jsou připraveni vám pomoci s jakýmkoli problémem, který může nastat. Můžete je kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím online chatu na jejich webové stránce.

Mapa výpadku

Dějiny

Oznámené výpadky dne 10.07.2024:
V C2net došlo celkem k 2 výpadkům. Nejčastěji postiženými městy byla: Prague

Podobní dodavatelé